Szeptember 1-én tartottuk a Corporate Diplomacy Program évzáróját, ahol a külgazdasági és külpolitikai ismereteket átadó komplex képzésen neves cégek vezetői vettek részt.
Augusztus 30-án tartotta a Magyar Diplomáciai Akadémia első tanévének ünnepélyes évzáróját a Külgazdasági és Külügyminisztériumban.
Az idei Tranzit Közéleti Évadnyitón és Gondolati Expón a Magyar Diplomáciai Akadémia is képviseltette magát.
Immár második alkalommal üdvözölhette Pacsay-Tomassich Orsolya államtitkár, a Magyar Diplomácia Akadémia elnöke a felkészülő misszióvezetőket a Misszióvezetői Felkészítő Programon.
Az Azerbajdzsáni Köztársaság parlamentjének elnöke, Sahiba Gafarova június végén tiszteletét tette Magyarországon.