Műhelytalálkozó diplomáciai akadémiák vezetőivel

Pacsay-Tomassich Orsolya államtitkár 2020. március 9-10-én Budapesten fogadta Fernando Fernandez Arias-Minuesa-t, a Spanyol Diplomáciai Akadémia főigazgatóját és Marek Tabort, a College of Europe igazgatóját. A kétnapos műhelytalálkozó célja a különböző diplomáciai akadémiák működési modelljeinek áttekintése volt.

Facebook-oldalunk naprakész információkkal látja el a diplomáciai karrier iránt érdeklődőket, bepillantást enged a színfalak mögé és az Akadémia életébe, sok fényképpel, színes hírekkel tarkítva.

Diplomáciai akadémiák vezetőinek tapasztalatcseréje a Külgazdasági és Külügyminisztériumban

Pacsay-Tomassich Orsolya, a Magyar Diplomáciai Akadémiáért felelős államtitkár immár második alkalommal szervezett műhelytalálkozót több külföldi diplomáciai akadémia vezetője részvételével.

2019. december 2-3-án hivatalában fogadta Pacsay-Tomassich Orsolya államtitkár több külföldi diplomáciai akadémia vezetőjét. A megbeszélésen többek között részt vett a Bécsi Diplomáciai Akadémia, valamint a Lengyel Külügyminisztérium Akadémiájának igazgatója.

Pacsay-Tomassich Orsolya fogadta Victor Tvircunt

Pacsay-Tomassich Orsolya államtitkár 2019. szeptember 11-én hivatalában fogadta Victor Tvircunt, a moldáv Nemzeti Diplomáciai Intézet igazgatóját.